Apartamente 3 camere de vânzare în Județul Bistrița Năsăud

    Am găsit 5 anunțuri
        
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 1
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 2
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 3
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 4
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 5
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 6
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 7
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 8
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 9
    Apartament modern cu panoramă spectaculoasă – bloc nou , zona Decebal - 10

    Vânzare Apartament 3 camere Decebal

    Apartament
    80
    2
    2
    Decebal, Bistrița, Județul Bistrița Năsăud
    €98.500€1.231 /m²
    Descoperă un apartament care îți oferă mai mult decât un simplu spațiu de locuit – îți oferă priveliști care îți taie respirația, direct din confortul propriei case. Situat la etajul 10 , acest apartament este alegerea ideală pentru cei care își doresc lumină, liniște și un stil de viață modern. 🏡 Caracteristici principale: – Suprafață utilă de aproximativ 80 mp – Compartimentare inteligentă: – 2 dormitoare confortabile cu iesire pe balcon – Bucătărie cu living practică și bine organizată, cu iesire pe balcon – 2 băi – un plus de confort pentru familie – 3 balcoane – perfecte pentru relaxare și momente de respiro – Panoramă deosebită asupra orașului 🌆 ✨ Poziționarea la etaj superior oferă lumină naturală din plin și o senzație de spațiu aerisit, iar priveliștea devine un element definitoriu al locuinței. 💡 Ideal pentru: – Cupluri sau familii tinere – Investiție în închiriere – Persoane care apreciază liniștea și vederea panoramică 📍 Amplasarea în cadrul unui complex rezidențial modern îți oferă acces facil către punctele importante ale orașului, păstrând în același timp intimitatea și confortul dorit. Pret vanzare persoana fizica 118 500 Tva inclus Pret vanzare persoana juridica 98500 , scutit Tva . 📞 Programează o vizionare și lasă-te cucerit de această perspectivă unică asupra orașului!
    Publicat 17 aprilie 2026 16:40
     
    Descoperă selecția First.ro de apartamente cu 3 camere de vânzare, dedicate familiilor sau celor care își doresc mai mult spațiu. Această categorie include locuințe spațioase, bine compartimentate, potrivite pentru locuire pe termen lung. Anunțurile sunt verificate și actualizate, iar filtrele îți permit să selectezi rapid zona, bugetul și suprafața dorită. Sfat: apartamentele cu 3 camere oferă confort ridicat și sunt ideale pentru un stil de viață echilibrat.